ÓCSAI
PLÉBÁNIA
Bajcsy-Zsilinszky utca 28.
2364 Ócsa
HÍREK TÖRTÉNELMÜNK MISEREND HELYI KIADVÁNY KAPCSOLAT
NAPI EVANGÉLIUM

2022. május 26.
csütörtök

Fülöp és Evelin névnap

Búcsúbeszédében Jézus így szólt tanítványaihoz: „Még sok mondanivalóm volna nektek, de nem vagytok hozzá elég erősek. Amikor azonban eljön az Igazság Lelke, ő majd elvezet titeket a teljes igazságra. Nem magától fog beszélni, hanem azt mondja el, ami...

HÍREK


Adventi programok a Területi apátság hívei számára a Pannonhalmi Főapátságban
2017. november 25.

Adventi gyertyagyújtás

A Pannonhalmi Főapátság szeretettel várja 2017. december 2-án 17:30 órai kezdettel az ünnepelni vágyókat, hogy meghitt és szeretetteljes hangulatban közösen gyújtsuk meg az idei Advent első gyertyáját.
Az ünnepen a Szent Benedek Iskola Pannonhalmi Tagintézményének diákjai műsorral kedveskednek a vendégeknek. A programot követően forró pogácsával és teával valamint a Pannonhalmi Szent Márton Borlovagrend felajánlásából forralt borral kínáljuk az ünneplőket.
A részvétel ingyenes!

Adventi ünnepi hangverseny


A Pannonhalmi Bencés Gimnázium dísztermében 2017. december 2-án 19:00 órakor a Győri Filharmonikus Zenekar advent alkalmából ünnepi hangversenyt ad, amelyre szeretettel várja a Területi apátság híveit is. A koncerten a Bécsi Filharmonikus Zenekar fuvolaművésze, Walter Auer is közreműködik.

Műsor:
- A. Corelli: g-moll „Karácsonyi” Concerto Grosso , Op.6 No. 8
- S. Mercadante: e-moll fuvolaverseny
szünet
- A. Vivaldi: A négy évszak – Tél
- W.A. Mozart: D-dúr divertimento KV 136
- G. Puccini: Krizantémok

Zenél:
Győri Filharmonikus Zenekar kamarazenekara
Közreműködik:
Walter Auer – fuvola
Györe Nóra – hegedű
Vezényel: Berkes Kálmán

Jegyár:
3500,- Ft

JEGYVÁSÁRLÁS

Richter János Hangverseny- és Konferenciaterem

Cím: 9021 Győr, Aradi vértanúk u. 16.
Nyitva: h-p: 10.00-17.00
Tel.: 06 80 20 50 15 (belföldről ingyenesen hívható)
Tel.: +36 96 312 452
E-mail: office@richterterem.hu

Jegymester felületén IDE kattintva!