ÓCSAI
PLÉBÁNIA
Bajcsy-Zsilinszky utca 28.
2364 Ócsa
HÍREK TÖRTÉNELMÜNK MISEREND HELYI KIADVÁNY KAPCSOLAT
NAPI EVANGÉLIUM

2022. május 26.
csütörtök

Fülöp és Evelin névnap

Búcsúbeszédében Jézus így szólt tanítványaihoz: „Még sok mondanivalóm volna nektek, de nem vagytok hozzá elég erősek. Amikor azonban eljön az Igazság Lelke, ő majd elvezet titeket a teljes igazságra. Nem magától fog beszélni, hanem azt mondja el, ami...

HÍREK


Október utolsó szombat
2017. október 26.

Október 28-án szombaton 19 órától dr. Hadi Ferenc lesz a vendégünk a szokásos hó végi ismeretterjesztő előadáson.

 

Hadi Ferenc a Nagymaroson évente megrendezésre kerülő ijfusági találkozó, mely mára mára a fiatalok továbbra is meghatározó részaránya mellett a nagyszülők, szülők, sőt az unokák generációját is magába foglalja egyik alapító tagja.

A nagymarosi találkozókról egy összefoglaló cikk az alábbi linken olvasható:

https://www.magyarkurir.hu/hirek/nagymaros-krisztushoz-tartozas-oromevel-evangelizaljunk

Bár maga a cikk a 2013-as találkozó kapcsán készült a találkozok szellemiségére remekül rávilágít.

Valamint egy cikkaz Új Emberből:

https://ujember.hu/ami-nagymaroson-formalodik/